Internetia

Internetia, to dostawca usług teleinformatycznych. W swojej ofercie posiada internet o różnej szybkości. Możemy wybrać pomiędzy następującymi prędkościami: 10 megabitów na sekundę, 50 megabitów na sekundę oraz 100 megabitów na sekundę. Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest zazwyczaj za symboliczną złotówkę, później płacimy odpowiednią kwotę. Warto wspomnieć, że inna wysokość płatności ponoszona jest przez stałych klientów, dla których przygotowane zostały specjalne oferty z niższą płatnością.

Na wysokość kwoty, którą będziemy musieli uiszczać każdego miesiąc, wpływa również długość umowy. Obecnie możemy wybrać umowę na 6 miesięcy lub 24 miesiące. Wraz z podpisaniem umowy otrzymujemy router Wi-Fi oraz całe niezbędne okablowanie. Jeżeli posiadamy własny sprzęt, wtedy cena także może być odpowiednio niższa. Niemniej jednak, sprzęt jest nam zazwyczaj wypożyczany na okres umowy, dlatego nie płacimy za niego, jednak po zakończeniu umowy jesteśmy zobowiązani do jego oddania.

Możemy także skorzystać z usług telekomunikacyjnych. Wybierając taryfę abonamentową z telefonem. Możemy wybrać ofertę z darmowymi minutami na połączenia komórkowe oraz stacjonarne w Polsce, jak również w granicach Unii Europejskiej. Możemy także wybrać abonament z abonamentem, dzięki któremu możemy dzwonić bez limitów do wszystkich. Wykonując połączenia komórkowe oraz stacjonarne, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Także do USA i Kanady. Tutaj także pierwszy miesiąc jest za złotówkę, następnie już w standardowej cenie.
Do pakietu internet+ telefon możesz dobrać jeszcze dodatkowo telewizję osobistą. Każda z ofert zawiera inny pakiet programów Pozwala także na dodanie internetu LTE w prezencie, dla urządzeń mobilnych. Wybranie oferty złożonej z internetu, telefonu oraz telewizji znacząco zmniejszy całość kosztów. Dlatego opcja ta jest szczególnie kusząca dla tych, którzy korzystają zarówno z telewizji, internetu, jak i dzwonią. Niekiedy jednak ze względu na niską cenę, pakiet wybierają także osoby, które posiadają już telefon komórkowy.